CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010 na díly

 
  • 1 z 3
 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Citroën.

Dostupnost Ověřte si dostupnost
200 Kč
Kód produktu M116619
Značka Citroën
Kategorie Citroën Jumper - auta na díly
 

Náhradní díly CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010 - vůz k demontáži na náhradní díly v nabídce autovrakoviště Milata. 

Minimální cena prodávaného autodílu z tohoto vozidla je 200 Kč.

Centrální autovrakoviště Milata nabízí originální použité autodíly z tohoto vozidla CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o aktuální dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro Váš CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010.  

Nákup autodílu CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010 a při nákupu ušetřit, máte možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010. Pro okamžitý nákup navštivte naše autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku–Místku (součástí areálu autovrakoviště je prodejna autodílů).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola stavu autodílu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži). 

Postup nákupu: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej 

CITROËN-JUMPER-2.2-vrakoviste-vraky

Dostupnost a cena použitého dílu CITROËN JUMPER

Poptejte u nás použitý autodíl z CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010, my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. Stačí nám zavolat nebo napsat. Rychle zhotovíme nabídku a díl připravíme k odběru. Zákazníkům doporučujeme osobní návštěvu autovrakoviště - možnost prohlídky skladového vozidla a konkrétního náhradního dílu.

Fotografie tohoto konkrétního vozu CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010 na díly byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným obrázkům. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010 uspokojena prodejem skladového autodílu. Nová vozidla naskladňujeme každý den. V nabídce můžeme mít i vozy, které zde neprezentujeme. Informujte se o aktuální nabídce autodílů.  

Kontaktujte nás! Doporučujeme Vám si aktuální dostupnost a cenu poptávaného autodílu ověřit vždy před osobní návštěvou vrakoviště.  

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce na tel. číslech: 720 126 127, 607 703 311, 606 601 360 nebo pošlete dotaz (formulářem nebo e-mailem), specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe platný telefonní kontakt nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti Milata s možností osobní prohlídky skladového auta CITROËN JUMPER 2.2 HDi 2010 a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 

Rok výroby (?) 2010
Barva (?) modrá imperial
Obsah motoru (?) 2.2
Palivo (?) nafta
Výkon motoru (?) 74 kW
Typ motoru 4HV
Cena náhradních dílů z vozu od 200 Kč vč. DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.