Dacia Solenza - auta na díly

DACIA SOLENZA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního DACIA SOLENZA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy DACIA SOLENZA. Demontáž prodaného dílu z vozidla DACIA SOLENZA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů DACIA SOLENZA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut DACIA SOLENZA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu DACIA SOLENZA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu DACIA SOLENZA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • iautovrakoviste rozebrano na dily dacia Kód: M00759
    Vyprodáno Značka: Dacia

    DACIA SOLENZA 1.4 - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.