Mitsubishi Carisma - auta na díly

MITSUBISHI CARISMA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního MITSUBISHI CARISMA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy MITSUBISHI CARISMA. Demontáž prodaného dílu z vozidla MITSUBISHI CARISMA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů MITSUBISHI CARISMA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut MITSUBISHI CARISMA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu MITSUBISHI CARISMA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu MITSUBISHI CARISMA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

  • rozebrano Kód: M107341
    Vyprodáno Značka: Mitsubishi

    MITSUBISHI CARISMA 1.9 D - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

  • Použité autodíly MITSUBISHI CARISMA 1.9 Kód: M08234
    Na dotaz Značka: Mitsubishi

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto MITSUBISHI CARISMA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.