Opel Frontera - auta na díly

OPEL FRONTERA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního OPEL FRONTERA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy OPEL FRONTERA. Demontáž prodaného dílu z vozidla OPEL FRONTERA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů OPEL FRONTERA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut OPEL FRONTERA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu OPEL FRONTERA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu OPEL FRONTERA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly OPEL FRONTERA 2.2 D 1999 Kód: M118403
  OPEL FRONTERA 2.2 D 1999 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL FRONTERA 2.2 D 1999. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Opel.

  200 Kč
 • OPEL FRONTERA 2.2 D na díly Kód: M04139
  OPEL FRONTERA 2.2 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto Opel Frontera. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice. 

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.