OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 na díly

 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL ZAFIRA 2.0 1999. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Dostupnost Na dotaz
Kód produktu M01904
Značka Opel
Kategorie Opel Zafira - auta na díly
 

Náhradní díly OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 - vůz k demontáži na díly v nabídce autovrakoviště MILATA. 

Centrální autovrakoviště MILATA nabízí prostřednictvím stránek iAutovrakoviště.cz, Vašeho internetového autovrakoviště, originální použité autodíly z tohoto auta OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999.

 

Nákup autodílu OPEL ZAFIRA 1999

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 a při nákupu ušetřit, máte také možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999. Pro okamžitý nákup navštivte naši prodejnu autodílů AUTO MILATA v Dobré u Frýdku – Místku (součást areálu autovrakoviště MILATA) nebo si díl objednejte a my Vám jej rychle zašleme na dobírku (u vybraných dílů po předchozím uhrazení kupní ceny).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola jeho stavu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. Při zaslání autodílu na adresu zákazníka navíc získáváte garanci na vrácení zboží - dle zákona (prodej přes e-shop). U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži).

Rychlý nákup: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej

 

Dostupnost a cena použitého dílu

Poptejte u nás použitý autodíl z OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 a my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. Stačí nám zavolat nebo napsat, rychle Vám zhotovíme nabídku, díl připravíme k odběru a v případě zájmu Vám připravíme kalkulaci na dopravu dílu na Vaši adresu. U vybraných dílu zasíláme emailem, na požádání zákazníka, také jeho fotografie.

Fotografie auta OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným fotografiím. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 uspokojena prodejem skladového, již demontovaného, autodílu.  

Kontaktujte nás! Ověřte si aktuální dostupnost a cenu poptávaného autodílu. 

 

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA 

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce na tel. číslech: 720 126 127, 607 703 311, 606 601 360 nebo pošlete Dotaz na prodejce, specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt (mobilní číslo) nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti MILATA s možností osobní prohlídky skladového auta OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16V 1999 a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Prodej dílu probíhá až po potvrzení zpracované objednávky zákazníkem.

 

Rok výroby (?) 1999
Barva (?) modrá tmavá
Obsah motoru (?) 2.0
Palivo (?) nafta
Výkon motoru (?) 74 kW
Typ motoru Y20DTH
Aktuální stav auta Připraveno k demontáži a k okamžitému odběru náhradních dílů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.