PEUGEOT 307 1.6 D na díly

 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu PEUGEOT 307 1.6 D. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Peugeot.

Dostupnost Ověřte si dostupnost
200 Kč
Kód produktu M115474
Značka Peugeot
Kategorie Peugeot 307 - auta na díly
 

Náhradní díly PEUGEOT 307 1.6 D - vůz k demontáži na náhradní díly v nabídce autovrakoviště Milata. 

Minimální cena prodávaného autodílu z tohoto vozidla je 200 Kč.

Centrální autovrakoviště Milata nabízí originální použité autodíly z tohoto vozidla PEUGEOT 307 1.6 D. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o aktuální dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro Váš PEUGEOT 307 1.6 D.  

Nákup autodílu PEUGEOT 307 1.6 D

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro PEUGEOT 307 1.6 D a při nákupu ušetřit, máte možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu PEUGEOT 307 1.6 D. Pro okamžitý nákup navštivte naše autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku–Místku (součástí areálu autovrakoviště je prodejna autodílů).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola stavu autodílu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži). 

Postup nákupu: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej 

115474 PEUGEOT 307 1.6 2006

Dostupnost a cena použitého dílu PEUGEOT

Poptejte u nás použitý autodíl z PEUGEOT 307 1.6 D, my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. Stačí nám zavolat nebo napsat. Rychle zhotovíme nabídku a díl připravíme k odběru. Zákazníkům doporučujeme osobní návštěvu autovrakoviště - možnost prohlídky skladového vozidla a konkrétního náhradního dílu.

Fotografie tohoto konkrétního vozu PEUGEOT 307 1.6 D na díly byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným obrázkům. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu PEUGEOT 307 1.6 D D uspokojena prodejem skladového autodílu. Nová vozidla naskladňujeme každý den. V nabídce můžeme mít i vozy, které zde neprezentujeme. Informujte se o aktuální nabídce autodílů.  

Kontaktujte nás! Doporučujeme Vám si aktuální dostupnost a cenu poptávaného autodílu ověřit vždy před osobní návštěvou vrakoviště.  

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce na tel. číslech: 720 126 127, 607 703 311, 606 601 360 nebo pošlete dotaz (formulářem nebo e-mailem), specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe platný telefonní kontakt nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti Milata s možností osobní prohlídky skladového auta PEUGEOT 307 1.6 D a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 

Rok výroby (?) 2006
Barva (?) šedá metalíza
Obsah motoru (?) 1.6
Palivo (?) nafta
Výkon motoru (?) 66 kW
Typ motoru 9HX
Aktuální stav auta Připraveno k demontáži a k okamžitému odběru náhradních dílů
Cena náhradních dílů z vozu od 200 Kč vč. DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.