PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D na díly

 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu PEUGEOT 307. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Peugeot.

Dostupnost Na dotaz
Kód produktu M115267
Značka Peugeot
Kategorie Peugeot 307 - auta na díly
 

Náhradní díly PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D - vůz k demontáži na náhradní díly v nabídce autovrakoviště Milata. 

Centrální autovrakoviště Milata nabízí originální použité autodíly z tohoto vozidla PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o aktuální dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro Váš PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D.  

Nákup autodílu PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D a při nákupu ušetřit, máte možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D. Pro okamžitý nákup navštivte naše autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku–Místku (součástí areálu autovrakoviště je prodejna autodílů).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola stavu autodílu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži). 

Postup nákupu: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej 

115267 PEUGEOT 307 COMBI 2.0 2003

Dostupnost a cena použitého dílu PEUGEOT

Poptejte u nás použitý autodíl z PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D, my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. Stačí nám zavolat nebo napsat. Rychle zhotovíme nabídku a díl připravíme k odběru. Zákazníkům doporučujeme osobní návštěvu autovrakoviště - možnost prohlídky skladového vozidla a konkrétního náhradního dílu.

Fotografie tohoto konkrétního vozu PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D na díly byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným obrázkům. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D uspokojena prodejem skladového autodílu. Nová vozidla naskladňujeme každý den. V nabídce můžeme mít i vozy, které zde neprezentujeme. Informujte se o aktuální nabídce autodílů.  

Kontaktujte nás! Doporučujeme Vám si aktuální dostupnost a cenu poptávaného autodílu ověřit vždy před osobní návštěvou vrakoviště.  

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce na tel. číslech: 720 126 127, 607 703 311, 606 601 360 nebo pošlete dotaz (formulářem nebo e-mailem), specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe platný telefonní kontakt nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti Milata s možností osobní prohlídky skladového auta PEUGEOT 307 COMBI 2.0 D a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 

Rok výroby (?) 2003
Barva (?) modrošedá metalíza
Obsah motoru (?) 2.0
Palivo (?) nafta
Výkon motoru (?) 79 kW
Typ motoru RHS
Aktuální stav auta Připraveno k demontáži a k okamžitému odběru náhradních dílů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.