Seat Cordoba - auta na díly

SEAT CORDOBA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního SEAT CORDOBA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy SEAT CORDOBA. Demontáž prodaného dílu z vozidla SEAT CORDOBA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů SEAT CORDOBA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut SEAT CORDOBA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu SEAT CORDOBA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu SEAT CORDOBA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly SEAT CORDOBA 1.2 Kód: M121917
  SEAT CORDOBA 1.2 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SEAT CORDOBA 1.2. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Seat.

  200 Kč
 • SEAT CORDOBA 1.6 na díly Kód: M07971
  SEAT CORDOBA 1.6 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SEAT CORDOBA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem