ŠKODA FABIA 2 1.2 2008 na díly

 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA FABIA 2 1.2 2008. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Škoda.

Dostupnost Ověřte si dostupnost
200 Kč
Kód produktu M121720
Značka Škoda
Kategorie Škoda Fabia 2 - auta na díly
 

Náhradní díly ŠKODA FABIA 2 1.2 2008 - vůz k demontáži na náhradní díly v nabídce autovrakoviště MILATA. 

Minimální cena prodávaného autodílu z tohoto vozidla je 200 Kč. 

Centrální autovrakoviště Milata nabízí originální použité autodíly z tohoto vozidla ŠKODA FABIA 2 1.2 2008. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o aktuální dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro Váš ŠKODA FABIA 2 1.2 2008  

Nákup autodílu ŠKODA FABIA 2

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro ŠKODA FABIA 2 1.2 2008 a při nákupu ušetřit, máte možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu ŠKODA FABIA 2 1.2 2008. Pro okamžitý nákup navštivte naše autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku–Místku (součástí areálu autovrakoviště je prodejna autodílů) nebo si díl objednejte a my Vám jej rychle zašleme na dobírku (u vybraných dílů po předchozím uhrazení kupní ceny).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola jeho stavu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. Při zaslání autodílu na adresu zákazníka navíc získáváte garanci na vrácení zboží - dle zákona (prodej přes e-shop). U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži). 

Postup nákupu: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej

Dostupnost a cena použitého dílu ŠKODA FABIA 2

Poptejte u nás použitý autodíl z ŠKODA FABIA 2 1.2 2008, my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. 

Fotografie tohoto konkrétního vozu ŠKODA FABIA 2 1.2 2008 na díly byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným fotografiím. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu ŠKODA FABIA 2 1.2 2008 uspokojena prodejem skladového autodílu.  

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce nebo pošlete dotaz (formulářem nebo e-mailem), specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt (mobilní číslo) nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti Milata s možností osobní prohlídky skladového auta ŠKODA FABIA 2 1.2 2008 a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Prodej dílu probíhá až po potvrzení zpracované objednávky zákazníkem.

 

Rok výroby (?) 2008
Barva (?) oranžová tmavá metalíza M2M2, 9771
Obsah motoru (?) 1.2
Palivo (?) benzín
Výkon motoru (?) 51 kW
Typ motoru BZG
Cena náhradních dílů z vozu od 200 Kč vč. DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.