ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2 na díly

 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu ŠKODA FABIA 2. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Škoda.

Dostupnost Na dotaz
Kód produktu M115289
Značka Škoda
Kategorie Škoda Fabia 2 - auta na díly
 

Náhradní díly ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2 - vůz k demontáži na náhradní díly v nabídce autovrakoviště Milata. 

Centrální autovrakoviště Milata nabízí originální použité autodíly z tohoto vozidla ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o aktuální dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro Váš ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2.  

Nákup autodílu ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2 a při nákupu ušetřit, máte možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2. Pro okamžitý nákup navštivte naše autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku–Místku (součástí areálu autovrakoviště je prodejna autodílů).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola stavu autodílu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži). 

Postup nákupu: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej 

115289 ŠKODA FABIA 2 COMBI 1.2 2012

Dostupnost a cena použitého dílu ŠKODA

Poptejte u nás použitý autodíl z ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2, my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. Stačí nám zavolat nebo napsat. Rychle zhotovíme nabídku a díl připravíme k odběru. Zákazníkům doporučujeme osobní návštěvu autovrakoviště - možnost prohlídky skladového vozidla a konkrétního náhradního dílu.

Fotografie tohoto konkrétního vozu ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2 na díly byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným obrázkům. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2 uspokojena prodejem skladového autodílu. Nová vozidla naskladňujeme každý den. V nabídce můžeme mít i vozy, které zde neprezentujeme. Informujte se o aktuální nabídce autodílů.  

Kontaktujte nás! Doporučujeme Vám si aktuální dostupnost a cenu poptávaného autodílu ověřit vždy před osobní návštěvou vrakoviště.  

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce na tel. číslech: 720 126 127, 607 703 311, 606 601 360 nebo pošlete dotaz (formulářem nebo e-mailem), specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe platný telefonní kontakt nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti Milata s možností osobní prohlídky skladového auta ŠKODA FABIA 2 KOMBI 1.2 a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 

Rok výroby (?) 2012
Barva (?) šedobéžová světlá metalíza
Obsah motoru (?) 1.2
Palivo (?) benzín
Výkon motoru (?) 63 kW
Typ motoru CBZA
Aktuální stav auta Připraveno k demontáži a k okamžitému odběru náhradních dílů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.