VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi na díly

 

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Volkswagen.

Dostupnost Ověřte si dostupnost
200 Kč
Kód produktu M122533
Značka Volkswagen
Kategorie Volkswagen Passat - auta na díly
 

Náhradní díly VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi - vůz k demontáži na náhradní díly v nabídce autovrakoviště MILATA. 

Minimální cena prodávaného autodílu z tohoto vozidla je 200 Kč. 

Centrální autovrakoviště Milata nabízí originální použité autodíly z tohoto vozidla VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi. Kontaktujte nás. Poskytneme Vám veškeré informace o aktuální dostupnosti, ceně a stavu použitého originálního autodílu pro Váš VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi  

Nákup autodílu VOLKSWAGEN PASSAT

Pokud potřebujete koupit kvalitní originální díly pro VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi a při nákupu ušetřit, máte možnost u nás zakoupit použitý, prověřený a funkční díl přímo z tohoto skladového automobilu VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi. Pro okamžitý nákup navštivte naše autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku–Místku (součástí areálu autovrakoviště je prodejna autodílů) nebo si díl objednejte a my Vám jej rychle zašleme na dobírku (u vybraných dílů po předchozím uhrazení kupní ceny).

Při nákupu autodílu Vám není účtována jeho demontáž ze skladového auta, automaticky je provedena kontrola jeho stavu a poskytnuta zákonná záruka na funkčnost. Při zaslání autodílu na adresu zákazníka navíc získáváte garanci na vrácení zboží - dle zákona (prodej přes e-shop). U nás zakoupený použitý autodíl je určen k odborné montáži (případně demontáži). 

Postup nákupu: Nezávazná poptávka zákazníka –> Informace o dostupnosti a ceně -> Prodej

Dostupnost a cena použitého dílu VOLKSWAGEN

Poptejte u nás použitý autodíl z VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi, my ověříme jeho aktuální dostupnost a sdělíme Vám jeho cenu. 

Fotografie tohoto konkrétního vozu VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi na díly byly pořízeny při příjmu. Aktuální stav již nemusí, díky postupnému prodeji dílů, odpovídat zveřejněným fotografiím. Použitý díl může být prodán také z jiného skladového automobilu nebo může být poptávka po dílu VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi uspokojena prodejem skladového autodílu.  

Kontaktujte Autovrakoviště MILATA

Pokud máte zájem o levný autodíl z tohoto auta, volejte naše prodejce nebo pošlete dotaz (formulářem nebo e-mailem), specifikujte co nejpřesněji o jaký díl máte zájem, nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt (mobilní číslo) nebo e-mail. K dispozici máte také kontaktní formulář – napište nám. Pokud máte možnost, doporučujeme Vám navštívit naši prodejnu autodílů na autovrakovišti Milata s možností osobní prohlídky skladového auta VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDi a výběru konkrétního dílu. 

Tato indikativní nabídka prodeje autodílů má pouze informativní charakter a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Prodej dílu probíhá až po potvrzení zpracované objednávky zákazníkem.

 

Rok výroby (?) 2008
Barva (?) modrá tmavá metalíza
Obsah motoru (?) 2.0
Palivo (?) nafta
Výkon motoru (?) 103 kW
Typ motoru CBA
Cena náhradních dílů z vozu od 200 Kč vč. DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: