Chevrolet Lacetti - auta na díly

CHEVROLET LACETTI – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CHEVROLET LACETTI a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CHEVROLET LACETTI. Demontáž prodaného dílu z vozidla CHEVROLET LACETTI je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CHEVROLET LACETTI se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CHEVROLET LACETTI, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CHEVROLET LACETTI u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CHEVROLET LACETTI = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • CHEVROLET LACETTI 1.4 na díly Kód: M118840
  CHEVROLET LACETTI 1.4 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CHEVROLET LACETTI 1.4. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Chevrolet.

  200 Kč
 • CHEVROLET LACETTI 1.6 na díly Kód: M107203
  CHEVROLET LACETTI 1.6 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CHEVROLET LACETTI. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem