Chrysler PT Cruiser - auta na díly

CHRYSLER PT CRUISER – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CHRYSLER PT CRUISER a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CHRYSLER PT CRUISER. Demontáž prodaného dílu z vozidla CHRYSLER PT CRUISER je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CHRYSLER PT CRUISER se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CHRYSLER PT CRUISER, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CHRYSLER PT CRUISER u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CHRYSLER PT CRUISER = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly CHRYSLER PT CRUISER 2.0 2001 Kód: M116269
  CHRYSLER PT CRUISER 2.0 2001 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CHRYSLER PT CRUISER 2.0. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Chrysler.

  200 Kč
 • Použité autodíly CHRYSLER PT CRUISER 2.2 D Kód: M116913
  CHRYSLER PT CRUISER 2.2 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CHRYSLER PT CRUISER. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Chrysler.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.