Honda Legend - auta na díly

HONDA LEGEND – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního HONDA LEGEND a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy HONDA LEGEND. Demontáž prodaného dílu z vozidla HONDA LEGEND je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů HONDA LEGEND se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut HONDA LEGEND, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu HONDA LEGEND u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu HONDA LEGEND = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly HONDA LEGEND 3.5 Kód: M113501
    HONDA LEGEND 3.5 na díly

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto HONDA LEGEND. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Honda.

    200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem