Lada Niva - auta na díly

LADA NIVA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního LADA NIVA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy LADA NIVA. Demontáž prodaného dílu z vozidla LADA NIVA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů LADA NIVA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut LADA NIVA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu LADA NIVA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu LADA NIVA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly LADA - VAZ NIVA 1.7 Kód: 11856
  LADA - VAZ NIVA 1.7 na díly
  Na dotaz Značka: Lada - VAZ

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto LADA - VAZ NIVA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly LADA NIVA VAZ 21214 Kód: M115120
  LADA NIVA VAZ 21214 1.7 na díly
  Na dotaz Značka: Lada - VAZ

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu LADA NIVA VAZ. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti LADA VAZ.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.