Peugeot Boxer - auta na díly

PEUGEOT BOXER – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního PEUGEOT BOXER a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy PEUGEOT BOXER. Demontáž prodaného dílu z vozidla PEUGEOT BOXER je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů PEUGEOT BOXER se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut PEUGEOT BOXER, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu PEUGEOT BOXER u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu PEUGEOT BOXER = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • PEUGEOT BOXER 2.2 D na díly Kód: M114115
  PEUGEOT BOXER 2.2 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu PEUGEOT BOXER. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Peugeot.

  200 Kč
 • PEUGEOT BOXER 231 CH2 na díly Kód: M07760
  PEUGEOT BOXER 231 CH2 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto PEUGEOT BOXER. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.