Volkswagen Bora - auta na díly

VOLKSWAGEN BORA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního VOLKSWAGEN BORA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy VOLKSWAGEN BORA. Demontáž prodaného dílu z vozidla VOLKSWAGEN BORA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů VOLKSWAGEN BORA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut VOLKSWAGEN BORA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu VOLKSWAGEN BORA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu VOLKSWAGEN BORA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly VOLKSWAGEN BORA 1.9 TDi Kód: M108914
    Na dotaz Značka: Volkswagen

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto VOLKSWAGEN BORA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.