Fiat Idea - auta na díly

FIAT IDEA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FIAT IDEA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FIAT IDEA. Demontáž prodaného dílu z vozidla FIAT IDEA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FIAT IDEA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FIAT IDEA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FIAT IDEA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FIAT IDEA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • FIAT IDEA COMBI 1.4 na díly Kód: M113468
    FIAT IDEA COMBI 1.4 na díly

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FIAT IDEA COMBI. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Fiat.

    200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.