Fiat Multipla - auta na díly

FIAT MULTIPLA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FIAT MULTIPLA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FIAT MULTIPLA. Demontáž prodaného dílu z vozidla FIAT MULTIPLA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FIAT MULTIPLA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FIAT MULTIPLA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FIAT MULTIPLA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FIAT MULTIPLA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly FIAT MULTIPLA 1.6 100 16V Kód: M01991
  FIAT MULTIPLA 1.6 100 16V na díly
  Na dotaz Značka: Fiat

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FIAT MULTIPLA 1.6. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly FIAT MULTIPLA 186 1.6 Kód: M07895
  FIAT MULTIPLA 186 1.6 na díly
  Na dotaz Značka: Fiat

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FIAT MULTIPLA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.