Nissan Micra - auta na díly

NISSAN MICRA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního NISSAN MICRA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy NISSAN MICRA. Demontáž prodaného dílu z vozidla NISSAN MICRA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů NISSAN MICRA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut NISSAN MICRA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu NISSAN MICRA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu NISSAN MICRA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly NISSAN MICRA 1.0 Kód: M121176
  NISSAN MICRA 1.0 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto NISSAN MICRA 1.0. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Nissan.

  200 Kč
 • NISSAN MICRA 1.2 na díly Kód: M114747
  NISSAN MICRA 1.2 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu NISSAN MICRA. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Nissan.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.