Nissan X-Trail - auta na díly

NISSAN X-TRAIL – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního NISSAN X-TRAIL a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy NISSAN X-TRAIL. Demontáž prodaného dílu z vozidla NISSAN X-TRAIL je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů NISSAN X-TRAIL se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut NISSAN X-TRAIL, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu NISSAN X-TRAIL u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu NISSAN X-TRAIL = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • NISSAN X–TRAIL 2.2 D na díly Kód: M119408
    NISSAN X–TRAIL 2.2 D na díly

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto NISSAN X–TRAIL 2.2 D. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Nissan.

    200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.