Škoda Roomster - auta na díly

ŠKODA ROOMSTER – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního ŠKODA ROOMSTER a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy ŠKODA ROOMSTER. Demontáž prodaného dílu z vozidla ŠKODA ROOMSTER je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů ŠKODA ROOMSTER se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut ŠKODA ROOMSTER, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu ŠKODA ROOMSTER u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu ŠKODA ROOMSTER = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • ŠKODA ROOMSTER 1.4 na díly Kód: M108644
  ŠKODA ROOMSTER 1.4 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA ROOMSTER. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • ŠKODA ROOMSTER COMBI 1.2 na díly Kód: M03018
  ŠKODA ROOMSTER COMBI 1.2 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA ROOMSTER. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.