Škoda Yeti - auta na díly

1 položek celkem
Použité autodíly ŠKODA YETI 1.4
200 Kč / ks

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu ŠKODA YETI 1.4 na díly. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných autodílů ze skladových autovraků na autovrakovišti ŠKODA.

M128861

ŠKODA YETI – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního ŠKODA YETI a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy ŠKODA YETI. Demontáž prodaného dílu z vozidla ŠKODA YETI je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů ŠKODA YETI se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut ŠKODA YETI, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu ŠKODA YETI u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu ŠKODA YETI = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.