Kia Carens - auta na díly

KIA CARENS – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního KIA CARENS a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy KIA CARENS. Demontáž prodaného dílu z vozidla KIA CARENS je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů KIA CARENS se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut KIA CARENS, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu KIA CARENS u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu KIA CARENS = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

  • Použité autodíly KIA CARENS 1.8 Kód: M02016
    Na dotaz Značka: Kia

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto KIA CARENS 1.8. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  • iautovrakoviste rozebrano kia Kód: M108591
    Vyprodáno Značka: Kia

    KIA CARENS COMBI 2.0 D - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.