Kia Carnival - auta na díly

KIA CARNIVAL – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního KIA CARNIVAL a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy KIA CARNIVAL. Demontáž prodaného dílu z vozidla KIA CARNIVAL je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů KIA CARNIVAL se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut KIA CARNIVAL, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu KIA CARNIVAL u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu KIA CARNIVAL = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly KIA CARNIVAL 2.9 D Kód: M09397
    KIA CARNIVAL 2.9 D na díly

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto KIA CARNIVAL. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

    200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.