Kia Picanto - auta na díly

KIA PICANTO – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního KIA PICANTO a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy KIA PICANTO. Demontáž prodaného dílu z vozidla KIA PICANTO je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů KIA PICANTO se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut KIA PICANTO, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu KIA PICANTO u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu KIA PICANTO = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly KIA PICANTO 1.0 Kód: M120071
  KIA PICANTO 1.0 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto KIA PICANTO 1.0. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Kia.

  200 Kč
 • Použité autodíly KIA PICANTO 1.1 Kód: M120765
  KIA PICANTO 1.1 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto KIA PICANTO 1.1. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Kia.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.