Kia Picanto - auta na díly

KIA PICANTO – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního KIA PICANTO a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy KIA PICANTO. Demontáž prodaného dílu z vozidla KIA PICANTO je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů KIA PICANTO se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut KIA PICANTO, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu KIA PICANTO u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu KIA PICANTO = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly KIA PICANTO 1.1 Kód: M05570
    Na dotaz Značka: Kia

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto KIA PICANTO 1.1. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.