Opel Frontera - auta na díly

OPEL FRONTERA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního OPEL FRONTERA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy OPEL FRONTERA. Demontáž prodaného dílu z vozidla OPEL FRONTERA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů OPEL FRONTERA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut OPEL FRONTERA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu OPEL FRONTERA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu OPEL FRONTERA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly OPEL FRONTERA 2.2 D Kód: M04139
    OPEL FRONTERA 2.2 D na díly
    Na dotaz Značka: Opel

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto Opel Frontera. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.