Opel Corsa - auta na díly

OPEL CORSA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního OPEL CORSA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy OPEL CORSA. Demontáž prodaného dílu z vozidla OPEL CORSA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů OPEL CORSA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut OPEL CORSA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu OPEL CORSA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu OPEL CORSA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • OPEL CORSA 1.0 na díly Kód: M118580
  OPEL CORSA 1.0 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL CORSA 1.0. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Opel.

  200 Kč
 • OPEL CORSA 1.2 16V na díly Kód: M02526
  OPEL CORSA 1.2 16V na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL CORSA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • OPEL CORSA 1.2 na díly Kód: M118374
  OPEL CORSA 1.2 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL CORSA 1.2. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Opel.

  200 Kč
 • OPEL CORSA 1.4 I na díly Kód: M06999
  OPEL CORSA 1.4 I na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL CORSA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.