Opel Antara - auta na díly

1 položek celkem
Použité autodíly OPEL ANTARA 2.0 CDTi
200 Kč / ks

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu OPEL ANTARA 2.0 CDTi na díly. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných autodílů ze skladových autovraků na autovrakovišti OPEL.

M126610

OPEL ANTARA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního OPEL ANTARA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy OPEL ANTARA. Demontáž prodaného dílu z vozidla OPEL ANTARA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů OPEL ANTARA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut OPEL ANTARA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu OPEL ANTARA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu OPEL ANTARA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.