Opel Vectra - auta na díly

OPEL VECTRA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního OPEL VECTRA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy OPEL VECTRA. Demontáž prodaného dílu z vozidla OPEL VECTRA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů OPEL VECTRA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut OPEL VECTRA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu OPEL VECTRA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu OPEL VECTRA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Použité autodíly OPEL VECTRA 1.6 16V Kód: M07038
  Na dotaz Značka: Opel

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL VECTRA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly OPEL VECTRA 1.6 I Kód: M07205
  Na dotaz Značka: Opel

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL VECTRA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • iautovrakoviste rozebrano opel Kód: M05370
  Vyprodáno Značka: Opel

  OPEL VECTRA 1.8 16V 2004 - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

 • Použité autodíly OPEL VECTRA CARAVAN 1.6 Kód: M07740
  Na dotaz Značka: Opel

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto OPEL VECTRA CARAVAN. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.