Škoda Fabia 2 - auta na díly

ŠKODA FABIA 2 – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního ŠKODA FABIA 2 a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy ŠKODA FABIA 2. Demontáž prodaného dílu z vozidla ŠKODA FABIA 2 je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů ŠKODA FABIA 2 se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut ŠKODA FABIA 2, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu ŠKODA FABIA 2 u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu ŠKODA FABIA 2 = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Použité autodíly ŠKODA FABIA 2 1.2 Kód: M108850
  Na dotaz Značka: Škoda

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA FABIA 2. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly ŠKODA FABIA 2 1.4 D Kód: M108491
  Na dotaz Značka: Škoda

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA FABIA 2. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly ŠKODA FABIA COMBI 1.2 II. Kód: M13891
  Na dotaz Značka: Škoda

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA FABIA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly ŠKODA FABIA II. 1.2 2010 Kód: M02969
  Na dotaz Značka: Škoda

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto ŠKODA FABIA II 2010. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • ŠKODA FABIA II. 1.2 51 KW na díly Kód: M04723
  Vyprodáno Značka: Škoda

  ŠKODA FABIA II. 1.2 51 KW na díly - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.