Ford C-Max - auta na díly

FORD C-MAX – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FORD C-MAX a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FORD C-MAX. Demontáž prodaného dílu z vozidla FORD C-MAX je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FORD C-MAX se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FORD C-MAX, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FORD C-MAX u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FORD C-MAX = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Použité autodíly FORD C-MAX COMBI 1.6 D Kód: M113359
  FORD C-MAX COMBI 1.6 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto TOYOTA YARIS. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Toyota.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD FOCUS C-MAX 1.6 D Kód: M112541
  FORD FOCUS C-MAX 1.6 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD FOCUS C-MAX. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Opel.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD FOCUS C-MAX 1.8 Kód: M113148
  FORD FOCUS C-MAX 1.8 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD FOCUS. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Ford.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD FOCUS C–MAX 1.6 D Kód: M114911
  FORD FOCUS C–MAX 1.6 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu FORD FOCUS C-MAX. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Ford.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.