Ford Galaxy - auta na díly

FORD GALAXY – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FORD GALAXY a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FORD GALAXY. Demontáž prodaného dílu z vozidla FORD GALAXY je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FORD GALAXY se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FORD GALAXY, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FORD GALAXY u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FORD GALAXY = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Použité autodíly FORD GALAXY COMBI 1.9 D Kód: M02638
  FORD GALAXY COMBI 1.9 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD GALAXY. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD GALAXY COMBI 2.0 D Kód: M108668
  FORD GALAXY COMBI 2.0 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD GALAXY. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD GALAXY COMBI 2.8 Kód: M13816
  FORD GALAXY COMBI 2.8 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD GALAXY COMBI. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD GALAXY KOMBI 2.3  Kód: M115352
  FORD GALAXY KOMBI 2.3 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu FORD GALAXY. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Ford.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.