Ford Puma - auta na díly

FORD PUMA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FORD PUMA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FORD PUMA. Demontáž prodaného dílu z vozidla FORD PUMA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FORD PUMA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FORD PUMA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FORD PUMA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FORD PUMA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly FORD PUMA 1.4 2001 Kód: M118925
  FORD PUMA 1.4 2001 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD PUMA 1.4 2001. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Ford.

  200 Kč
 • Použité autodíly FORD PUMA 1.4 Kód: M13359
  FORD PUMA 1.4 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD PUMA. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.