Ford Tourneo - auta na díly

FORD TOURNEO – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FORD TOURNEO a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FORD TOURNEO. Demontáž prodaného dílu z vozidla FORD TOURNEO je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FORD TOURNEO se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FORD TOURNEO, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FORD TOURNEO u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FORD TOURNEO = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • iautovrakoviste rozebrano na dily ford Kód: M108234
    Vyprodáno Značka: Ford

    FORD TOURNEO 1.8 D - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.