Subaru Impreza - auta na díly

SUBARU IMPREZA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního SUBARU IMPREZA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy SUBARU IMPREZA. Demontáž prodaného dílu z vozidla SUBARU IMPREZA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů SUBARU IMPREZA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut SUBARU IMPREZA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu SUBARU IMPREZA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu SUBARU IMPREZA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • SUBARU IMPREZA 1.9 na díly Kód: M14068
  SUBARU IMPREZA 1.9 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SUBARU IMPREZA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • Použité autodíly SUBARU IMPREZA 2.0 D Kód: M120077
  SUBARU IMPREZA 2.0 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SUBARU IMPREZA 2.0 D. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Subaru.

  200 Kč
 • Použité autodíly SUBARU IMPREZA COMBI 1.6 Kód: M11007
  SUBARU IMPREZA COMBI 1.6 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SUBARU IMPREZA COMBI. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.