Suzuki Jimny - auta na díly

SUZUKI JIMNY – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního SUZUKI JIMNY a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy SUZUKI JIMNY. Demontáž prodaného dílu z vozidla SUZUKI JIMNY je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů SUZUKI JIMNY se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut SUZUKI JIMNY, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu SUZUKI JIMNY u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu SUZUKI JIMNY = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly SUZUKI JIMNY 1.3 Kód: M117482
  SUZUKI JIMNY 1.3 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SUZUKI JIMNY 1.3. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Suzuki.

  200 Kč
 • SUZUKI JIMNY 1.4 na díly Kód: M110241
  SUZUKI JIMNY 1.4 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto SUZUKI JIMNY. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.