Citroën Berlingo - auta na díly

CITROËN BERLINGO – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN BERLINGO a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN BERLINGO. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN BERLINGO je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN BERLINGO se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN BERLINGO, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN BERLINGO u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN BERLINGO = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • CITROËN BERLINGO 1.4 i na díly Kód: M118324
  CITROËN BERLINGO 1.4 i na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN BERLINGO 1.4 i. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Citroën.

  200 Kč
 • CITROËN BERLINGO 1.6 HDI Kód: M112374
  CITROËN BERLINGO 1.6 HDI na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN BERLINGO. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Citroën.

  200 Kč
 • CITROEN BERLINGO 2.0 D Kód: M02065
  CITROEN BERLINGO 2.0 D na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROEN BERLINGO 2.0 D. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.