Citroën C3 Picasso - auta na díly

1 položek celkem
Použité autodíly CITROËN C3 PICASSO 1.4
200 Kč / ks

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu CITROËN C3 PICASSO 1.4. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných autodílů ze skladových autovraků na autovrakovišti Citroën.

M124971

CITROËN C3 PICASSO – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN C3 PICASSO a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN C3 PICASSO. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN C3 PICASSO je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN C3 PICASSO se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN C3 PICASSO, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN C3 PICASSO u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN C3 PICASSO = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.