Citroën C5 - auta na díly

CITROËN C5 – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN C5 a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN C5. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN C5 je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN C5 se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN C5, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN C5 u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN C5 = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • iautovrakoviste rozebrano na dily citroen Kód: M03279
  Vyprodáno Značka: Citroën

  CITROEN C5 2.0 HDI - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

 • Použité autodíly CITROËN C5 Kód: M01870
  Na dotaz Značka: Citroën

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROEN C5. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • iautovrakoviste rozebrano na dily citroen Kód: M108313
  Vyprodáno Značka: Citroën

  CITROËN C5 2.2 HDi - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

 • Použité autodíly CITROEN C5 3.0 V6 BREAK Kód: M08997
  Na dotaz Značka: Citroën

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN C5. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.