Citroën Xsara Picasso - auta na díly

CITROËN XSARA PICASSO – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN XSARA PICASSO a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN XSARA PICASSO. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN XSARA PICASSO je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN XSARA PICASSO se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN XSARA PICASSO, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN XSARA PICASSO u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN XSARA PICASSO = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Použité autodíly CITROEN XSARA PICASSO 1.6 I Kód: M12647
  CITROEN XSARA PICASSO 1.6 I 2001 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN XSARA PICASSO 2001. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • Použité autodíly CITROEN XSARA PICASSO 1.8 i 2002 Kód: M04821
  CITROËN XSARA PICASSO 1.8 i 2002 na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROEN XSARA PICASSO. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč
 • Použité autodíly CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI Kód: M110067
  CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI na díly

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROEN XSARA PICASSO. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.