Citroën C8 - auta na díly

CITROËN C8 – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN C8 a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN C8. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN C8 je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN C8 se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN C8, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN C8 u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN C8 = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly CITROËN C8 2.0 D Kód: M109070
    CITROËN C8 2.0 D na díly

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN C8. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

    200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.