Citroën C2 - auta na díly

CITROËN C2 – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN C2 a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN C2. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN C2 je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN C2 se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN C2, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN C2 u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN C2 = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Použité autodíly CITROËN C2 1.4 HDi 2004 Kód: M113494
  CITROËN C2 1.4 HDi 2004 na díly
  Na dotaz Značka: Citroën

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN C2. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Citroen.

  .

 • Použité autodíly CITROËN C2 1.4 HDi Kód: M04457
  CITROEN C2 1.4 HDi na díly
  Na dotaz Značka: Citroën

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN C2. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.