Citroën C3 - auta na díly

CITROËN C3 – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního CITROËN C3 a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy CITROËN C3. Demontáž prodaného dílu z vozidla CITROËN C3 je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů CITROËN C3 se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut CITROËN C3, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu CITROËN C3 u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu CITROËN C3 = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

200
2011200201
Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru
  • Použité autodíly CITROËN C3 1.1 Kód: M121923
    CITROËN C3 1.1 na díly

    Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto CITROËN C3 1.1. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Citroen.

    200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem