Ford Fiesta - auta na díly

FORD FIESTA – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního FORD FIESTA a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy FORD FIESTA. Demontáž prodaného dílu z vozidla FORD FIESTA je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů FORD FIESTA se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut FORD FIESTA, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu FORD FIESTA u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu FORD FIESTA = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

 

Nejprodávanější

Značky
Barva
Obsah motoru
Palivo
Rok výroby
Výkon motoru

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Použité autodíly FORD FIESTA 1.3 1998 Kód: M09197
  Na dotaz Značka: Ford

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD FIESTA 1998. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • Použité autodíly FORD FIESTA 1.3 2003 Kód: M112473
  Na dotaz Značka: Ford

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD FIESTA. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Ford.

 • Použité autodíly FORD FIESTA 1.3 2006 Kód: M113107
  Na dotaz Značka: Ford

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto TOYOTA FIESTA. Přímý prodej levných dílů ze skladových autovraků na vrakovišti Ford.

 • iautovrakoviste rozebrano na dily ford Kód: M109050
  Vyprodáno Značka: Ford

  FORD FIESTA 1.3 51 kW - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

 • Použité autodíly FORD FIESTA 1.3 Kód: M10768
  Na dotaz Značka: Ford

  Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto FORD FIESTA. Bezplatná demontáž, pečlivá kontrola a rychlá expedice.

 • iautovrakoviste rozebrano na dily ford Kód: M00641
  Vyprodáno Značka: Ford

  FORD FIESTA 1.4 LX - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

 • iautovrakoviste rozebrano na dily ford Kód: M107698
  Vyprodáno Značka: Ford

  FORD FIESTA 1.4 - rozebráno na díly. Kontaktujte nás pro případnou dostupnost skladových dílů na tento typ vozidla. Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Naše stránka používá cookies ke zkvalitnění obsahu. Více informací.