Dacia Duster - auta na díly

2 položek celkem
Použité autodíly DACIA DUSTER 1.2
200 Kč / ks

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu DACIA DUSTER 1.2 na díly. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných autodílů ze skladových autovraků na autovrakovišti DACIA.

M126727
Použité autodíly DACIA DUSTER 1.6
200 Kč / ks

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu DACIA DUSTER 1.6 na díly. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných autodílů ze skladových autovraků na autovrakovišti DACIA.

M127139

DACIA DUSTER – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního DACIA DUSTER a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy DACIA DUSTER. Demontáž prodaného dílu z vozidla DACIA DUSTER je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů DACIA DUSTER se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut DACIA DUSTER, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu DACIA DUSTER u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu DACIA DUSTER = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.