Dacia Duster - auta na díly

1 položek celkem
Použité autodíly DACIA DUSTER 1.2
200 Kč / ks

Nabízíme originální použité náhradní díly z tohoto vozu DACIA DUSTER 1.2 na díly. Ceny autodílů již od 200 Kč vč. DPH. Přímý prodej levných autodílů ze skladových autovraků na autovrakovišti DACIA.

M126727

DACIA DUSTER – skladová auta k demontáži na díly. Vyberte si přímo požadovaný autodíl z konkrétního DACIA DUSTER a poptejte jeho cenu, stav a dostupnost u Autovrakoviště MILATA – ověřeného prodejce použitých a levných dílů na vozy DACIA DUSTER. Demontáž prodaného dílu z vozidla DACIA DUSTER je vždy ZDARMA a některé použité autodíly také dlouhodobě držíme, pro rychlý prodej a odeslání zákazníkovi, skladem. Na prodávané použité náhradní díly poskytujeme zákonnou záruku.

S poptávkou starších autodílů DACIA DUSTER se prosím neomezujte pouze na tuto výběrovou nabídku skladových aut DACIA DUSTER, ale poptejte u našeho vrakoviště jakékoliv použité díly pro tento model automobilu. Nákupem použitého autodílu DACIA DUSTER u nás získáte dobrou funkčnost a kvalitu za přijatelnou cenu!

Nákup náhradního dílu DACIA DUSTER = Poptávka autodílu od zákazníka > Rychlá informace o ceně a dostupnosti dílu od nás - iAutovrakoviště.cz > Nákup na prodejně nebo objednávka a odeslání dílu na dobírku (případně proforma). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.